Броварчанка виборола "бронзу" на чемпіонаті світу з парабіатлону

Броварчанка виборола

Паралімпійська спортсменка з Броварів Олександра Кононова стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з парабіатлону

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сайт Броварської міськради.

Національна паралімпійська збірна команда з парабіатлону стала першою на чемпіонаті світу, який з 6 по 10 березня 2024 пройшов у місті Принц Джордж, Канада, і в якому взяли участь спортсмени з 11 країн світу. Команду України представили 24 спортсмени, які вибороли 20 нагород: 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових.

10 спортсменів національної збірної команди з зимових видів спорту вибороли високі нагороди чемпіонату світу, 6 із них мультимедалісти.

Серед призерів чемпіонату світу з парабіатлону — відома броварська спортсменка, багаторазова переможниця параолімпійських ігор Олександра Кононова, яка поповнила свою медальну колекцію "бронзовою" нагородою в гонці переслідування (клас стоячи)!

Далі команда України братиме участь у фінальному етапі Кубку світу з лижних перегонів, який буде проходити також у м. Принц Джордж, Канада, у тому ж складі. Участь у змаганнях візьмуть спортсмени з 17 країн світу.

Нагадаймо, що броварчанка стала бронзовою призеркою міжнародного турніру в Латвії.