У Запоріжжі «команду Буряка» запідозрили в численних порушеннях в «гонитві» за виборцями

Фото: Google.com


Чим ближче до виборів, тим запеклішою стають передвиборчі перегони. Кандидати один поперед одного роздають обіцянки, встановлюють білборди й т.і. Іноді ці «змагання» відбуваються не чесно, що фіксується відповідними органами. Об этом сообщает silske.in.ua со ссылкой на СМИ.У четвер, 4 липня, представники ОПОРИ помітили, як людей пенсійного віку з агітаційною продукцією розвозять біля палацу культури Металургів у Запоріжжі. Вони розповіли, що вертаються після виступів народних колективів, де зустрічалися із кандидатом у народні депутати Ігорем Чумаченком. При собі громадяни мали пакети підписані його іменем, прізвищем та гаслом «Команда Буряка». Начебто, запрошення роздавали поблизу їхніх житлових будинків. На концерт «допитливих» активістів охоронець не пустив, констатуючи, що захід лише для пенсіонерів. Хоча факт агітації підтвердив.Таким чином, можна зробити висновок, що приміщення використали кандидати у своїх цілях. Володимир Буряк на виборах проходить до Верховної Ради під №8 від партії «Опозиційний блок». На сьогодні, він є чинним міським головою. Палац культури металургів – це товариство з обмеженою відповідальністю «Соціальна ініціатива Запоріжжя» металургійного комбінату «Запоріжсталь».


Через декілька днів, 6 липня, на стадіоні «Славутич-Арена» відбувся концерт за участі іноземних виконавців, куди можна було потрапити за запрошенням на якому розміщене звернення до місцевих мешканців від «команди Буряка» (Віктор Бусько, Ігор Чумаченко, Анатолій Пустоваров та світлина Володимира Буряка). На початку святкувань зі сцени розповіли про досягнення вище згаданої «команди». Безпосередньо виступив сам мер та Ростислав Шурма, який також балотується до Верховної Ради. Потім слово взяли кандидати згадані у запрошенні. По закінченню людям роздали пакети із брендованою продукцією, мабуть, щоб відвідувачі не забули кому треба «дякувати». На календарях й блокнотах вихідних даних не містилося, що є порушенням.


Фото: ОПОРА
1 of 4


Також на захід намагалася потрапити група людей, які представилися представниками партії Анатолія Шарія. Запевняли, що хочуть роздати червоні кульки присутнім, однак їх туди не пустили.


Фото: Опора


В обох випадках на місце ОПОРА викликала поліцію.


Читайте також: Команда Буряка безпощадно агітує запоріжців та не зважає на виборче законодавство


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-komandu-burjaka-zapidozrili-v-chislennih-porushennjah-v-gonitvi-za-viborcjami.html”

Вход

Меню пользователя

 

Все важное и надежное — благодаря Телеграфу

Уже не первый век, даже в эпоху Интернета, надежным и верным способом передачи информации есть Телеграф. Сайт Украинский телеграф — это только надежные источники, только проверенные факты и интересные новости. Мы создаем новости быстрее, чем они промчатся по телеграфу к вам.
Украинский телеграф — новое слово в отечественной журналистике. Для нас главное задание — проверка. Только надежные источники могут попасть на страницы сайта. Это и есть залогом того, что телеграфу доверяют читатели.
Более сотни лет люди верят Телеграфу, а не сороки, что приносит новости на хвосте. Украинский телеграф — это сайт, с которого стоит начать свой день.