Ігор Палиця розповів, чому йде у Верховну Раду, про майбутню команду та «нові обличчя» в політиці. Відео*


Ігор Палиця розповів, чому йде у Верховну Раду, про майбутню команду та «нові обличчя» в політиці. Відео

Кандидат у народні депутати від Луцька, голова Волинської обласної ради, засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця дав інтерв’ю, у якому розповів, чому вирішив балотуватися до Верховної Ради, якою бачить свою роботу і з ким планує співпрацювати.

Інтерв’ю з Ігорем Палицею розпочалось 9 липня о 21:00 на телеканалі «Аверс» та на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.

Зокрема голова облради пояснив, чому став самовисуванцем, а не балотується від партії, кого підтримує на волинських мажоритарних округах, та розповів, що буде з обласною радою, якщо його оберуть.

«Я хотів би залишитися головою обласної ради, мені подобається ця робота, її результат. Але до нас великі вимоги, люди очікують, що всі їхні проблеми включно з будівництвом шкіл, доріг, садочків будуть вирішені, а у нас нема повноважень, щоб на місці вирішити ці проблеми», – пояснив своє рішення йти в нардепи Ігор Палиця.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/ihor-palytsia-rozpovist-chomu-yde-u-verkhovnu-radu-pro-maybutniu-komandu-ta-novi-oblychchia-v-politytsi-anons/” Об этом сообщает z-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вход

Меню пользователя

 

Все важное и надежное — благодаря Телеграфу

Уже не первый век, даже в эпоху Интернета, надежным и верным способом передачи информации есть Телеграф. Сайт Украинский телеграф — это только надежные источники, только проверенные факты и интересные новости. Мы создаем новости быстрее, чем они промчатся по телеграфу к вам.
Украинский телеграф — новое слово в отечественной журналистике. Для нас главное задание — проверка. Только надежные источники могут попасть на страницы сайта. Это и есть залогом того, что телеграфу доверяют читатели.
Более сотни лет люди верят Телеграфу, а не сороки, что приносит новости на хвосте. Украинский телеграф — это сайт, с которого стоит начать свой день.