Помер Браян Терк – актор з серіалу "Беверлі-Гіллз": причина смерті

Брайан Терк помер – актор з Беверлі-Хіллз: причина смерті

Голлівудський актор Браян Терк, який відомий своєю участю у серіалі "Беверлі-Гіллз, 90210", а також роллю Габріеля у телевізійній серії HBO Carnivale, помер 13 вересня. Зірка світового кіно пішов з життя у 49-річному віці. Об этом сообщает korrdon.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про втрату знаменитого актора, зірку культового серіалу "Беверлі-Гіллз, 90210" Браяна Терка повідомляє видання The Sun.

У джерелі зазначається, що понад рік тому американські лікарі поставили йому страшний діагноз – рак. З певних причин актор довго приховував свою хворобу від колег, близьких та рідних. Проте з часом він зрозумів, що йому буде потрібна їхня допомога.

Друзі Браяна Терка створили спеціальний фонд, який мав назву Support of the Brian Turk Family. Проте, на жаль, навіть за допомогою цієї організації акторові не вдалося видужати. У 49-річному віці він пішов з життя.

Біографія Браяна Терка

Майбутня американська зірка народився 29 травня 1970 року. Вперше Браян Терк з’явився у фільмі, який вийшов на великий екран, у 1994 році. Однак більшу популярність він здобув завдяки ролі в серіалі "Беверлі-Гіллз, 90210", який дебютував у 1995 році.

Про актора, який грав здебільшого другорядні ролі, мало що відомо, проте за свою кар’єру він знявся майже у 40 проєктах. До списку входять "Американський пиріг 2", "Крокодил Данді в Лос-Анджелесі", "Парк юрського періоду 2: Загублений світ", "Баффі – переможниця вампірів" та інші.


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/brayan_terk_pomer_aktor_beverli_hillz_biografiya_prichina_smerti_brayana_terka_n1206489”

Вход

Меню пользователя

 

Все важное и надежное — благодаря Телеграфу

Уже не первый век, даже в эпоху Интернета, надежным и верным способом передачи информации есть Телеграф. Сайт Украинский телеграф — это только надежные источники, только проверенные факты и интересные новости. Мы создаем новости быстрее, чем они промчатся по телеграфу к вам.
Украинский телеграф — новое слово в отечественной журналистике. Для нас главное задание — проверка. Только надежные источники могут попасть на страницы сайта. Это и есть залогом того, что телеграфу доверяют читатели.
Более сотни лет люди верят Телеграфу, а не сороки, что приносит новости на хвосте. Украинский телеграф — это сайт, с которого стоит начать свой день.