Європейський тиждень мобільності в Житомирі: як це буде?

Європейський тиждень мобільності в Житомирі: як це буде?

Втретє Житомир долучається до загальноєвропейської ініціативи Європейський тиждень мобільності. Об этом сообщает politsovet.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це розповіли на засіданні виконавчого комітету міськради сьогодні, 18 вересня. За словами координаторки пооекту Олени Чернишової, цього року тема заходу – безпека пішоходів та велосипедистів:


«Темою цьогорічного тижня мобільності є безпека пішохідного та велосипедного руху. І житомиряни поставили перед собою амбітне завдання – у тестовому режимі трансформувати Соборний майдан, вивільнивши більше місця для активного відпочинку пішоходів».


21-22 вересня у Житомирі проведуть захід «ПАРКування Соборного». Проект передбачає створення громадського простору. Крім того, організатори розповідають, що готуються облаштувати на Соборному майдані комфортні локації, де впродовж двох днів житомиряни зможуть проводити дозвілля: освітній майданчик, кав’ярня, сквер з лавками і деревами та зона активного відпочинку


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/evropeyskiy-tizhden-mobilnosti-v-zhitomiri-yak-tse-bude-10942324.html”

Вход

Меню пользователя

 

Все важное и надежное — благодаря Телеграфу

Уже не первый век, даже в эпоху Интернета, надежным и верным способом передачи информации есть Телеграф. Сайт Украинский телеграф — это только надежные источники, только проверенные факты и интересные новости. Мы создаем новости быстрее, чем они промчатся по телеграфу к вам.
Украинский телеграф — новое слово в отечественной журналистике. Для нас главное задание — проверка. Только надежные источники могут попасть на страницы сайта. Это и есть залогом того, что телеграфу доверяют читатели.
Более сотни лет люди верят Телеграфу, а не сороки, что приносит новости на хвосте. Украинский телеграф — это сайт, с которого стоит начать свой день.