"Рідні": на "24 каналі" з 1 червня стартує проект про усиновлення

З 1 червня в ефірі 24 каналу стартує новий проєкт про усиновлення – "Рідні"!

Об этом сообщает FLB

Таку делікатну і, водночас, болючу для України тему, канал створив спільно із Благодійним фондом "Рідні".

"Рідні": на "24 каналі" з 1 червня стартує проект про усиновлення

Глядачі матимуть можливість познайомитися із десятьма реальними героями з різних куточків країни. Вони поділяться своїми історіями, сповненими емоцій та драматизму, про усиновлення та створення сімей, часом дуже незвичайних. Кожен із учасників проєкту у своєму житті зважився на відповідальний крок – стати батьками для дітей-сиріт, створити прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу. Що мотивувало цих людей стати батьками для однієї, двох чи навіть дванадцяти дітей – дивіться незабаром в ефірі 24 каналу.

"Рідні": на "24 каналі" з 1 червня стартує проект про усиновлення

Проєкт створено спільно із Благодійним фондом "Рідні", а в рамках проєкту працюватиме "гаряча лінія" Фонду, на якій всі охочі зможуть отримати консультацію фахівців щодо усиновлення.

"Діти – наше майбутнє, а чужих дітей не буває – колись хтось дуже влучно сказав. Місія каналу 24 – Змінювати країну на краще – дуже точно реалізується в рамках проєкту "Рідні". Разом із однойменним Фондом ми спробуємо не лише розповісти історії про всиновлених дітей, але й допомогти батькам і дітям-сиротам знайти одне одного, створити нові сім’ї, стати щасливішими", – говорить генеральний директор 24 каналу Роман Андрейко.

Юрій Федорів, засновник Фонду "Рідні": "Зараз в Україні приблизно 6000 дітей, які чекають на свою сім’ю. Ми щиро віримо, що проєкт "Рідні" допоможе багатьом людям відкрити своє серце і зробити хорошу справу. Наша мета – показати українцям, що усиновити дитину може кожен з нас. У рамках проєкту в глядача буде змога також познайомитися з дітьми, які чекають на свою сім’ю та отримати консультацію щодо усиновлення".

"Рідні": на "24 каналі" з 1 червня стартує проект про усиновлення

Прем’єрний показ проєкту "Рідні" дивіться в ефірі 24 каналу 1 червня о 19:30 та на YouTube каналі.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/ridni-na-24-kanali-z-1-chervnya-startue-proekt-pro-usinovlennya.htm”

Вход

Меню пользователя

 

Все важное и надежное — благодаря Телеграфу

Уже не первый век, даже в эпоху Интернета, надежным и верным способом передачи информации есть Телеграф. Сайт Украинский телеграф — это только надежные источники, только проверенные факты и интересные новости. Мы создаем новости быстрее, чем они промчатся по телеграфу к вам.
Украинский телеграф — новое слово в отечественной журналистике. Для нас главное задание — проверка. Только надежные источники могут попасть на страницы сайта. Это и есть залогом того, что телеграфу доверяют читатели.
Более сотни лет люди верят Телеграфу, а не сороки, что приносит новости на хвосте. Украинский телеграф — это сайт, с которого стоит начать свой день.