Видатний український філолог та мовознавець потрапив у лікарню у важкому станіВідомий мовознавець, 84-річний професор Олександр Пономарів знаходиться у лікарні у важкому стані з травмою хребта, його лікування потребує чималих коштів.

Про це повідомив заступник директора Центру комунікацій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Володимир Литвиненко у Facebook, – інформує 1NEWS.

Об этом сообщает Русский репортер

“Друзі, потрібна допомога Олександрові Даниловичу Пономареву. Зараз він перебуває у лікарні у важкому стані. Пошкоджено хребет”, – написав Литвиненко.

У коментарях він пояснив, що професор упав, зламав два хребці.

“Нещодавно зробили операцію, є надія, що зможе ходити. Зараз лежить”, – додав Литвиненко.

Він наголосив, що лікування вимагає значних коштів і попросив відгукнутися всіх, хто може, та повідомив, як допомогти.

Олександр Пономарів — український мовознавець, доктор філологічних наук, професор кафедри мови та стилістики Інституту журналістики Київського національного університету ім. Шевченка. Автор понад 250 наукових, науково-популярних і науково-публіцистичних праць з історії, стилістики та культури української мови. Веде популярний блог з українського правопису.

Джерело: УкрінформДжерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/vydatnyj-ukrayinskyj-filolog-ta-movoznavets-potrapyv-u-likarnyu-u-vazhkomu-stani.html”

Вход

Меню пользователя

 

Все важное и надежное — благодаря Телеграфу

Уже не первый век, даже в эпоху Интернета, надежным и верным способом передачи информации есть Телеграф. Сайт Украинский телеграф — это только надежные источники, только проверенные факты и интересные новости. Мы создаем новости быстрее, чем они промчатся по телеграфу к вам.
Украинский телеграф — новое слово в отечественной журналистике. Для нас главное задание — проверка. Только надежные источники могут попасть на страницы сайта. Это и есть залогом того, что телеграфу доверяют читатели.
Более сотни лет люди верят Телеграфу, а не сороки, что приносит новости на хвосте. Украинский телеграф — это сайт, с которого стоит начать свой день.