На Вінничині завершився перший етап проекту щодо управління побутовими відходами

На Вінниччині завершився перший етап стратегічної екологічної оцінки проєкту «Регіональний план управління відходами Вінницької області на період до 2030 року». Метою розробки цього документу є створення та забезпечення ефективного функціонування комплексної системи управління відходами на територій регіону, що мінімізує навантаження на довкілля.

Об этом сообщает Редакция

На замовлення Вінницької облдержадміністрації план розробляється відповідно до Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року та Національного плану управління відходами до 2030 року. І першим етапом оцінки цього документу став збір пропозицій та зауважень до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки. Надати їх усі охочі могли до 27 травня.

Щоправда, за словами начальниці Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької ОДА Марії Зонової, особливої активності громадян на цьому етапі не спостерігалося. Як припускає посадовиця, пожвавлення інтересу до Плану можна буде очікувати після його оприлюднення на сайті ОДА. Це має статися на наступному тижні.

Регіональний план розроблявся за участі DESPRO (швейцарсько-український проєкт). До участі в обговоренні Проєкту мають долучитися мешканці населених пунктів, які виступають проти будівництва сміттєвого полігону в Людавці. Таку думку висловила провідний юрисконсульт міжнародної благодійної організації «Екологія. Право. Людина», до якої свого часу зверталися активісти, Софія Шутяк.Джерело статті: “https://www.wave.vinnica.ua/misto/na-vinnychyni-zavershyvsya-pershyj-etap-proektu-shhodo-upravlinnya-pobutovymy-vidhodamy/”

Вход

Меню пользователя

 

Все важное и надежное — благодаря Телеграфу

Уже не первый век, даже в эпоху Интернета, надежным и верным способом передачи информации есть Телеграф. Сайт Украинский телеграф — это только надежные источники, только проверенные факты и интересные новости. Мы создаем новости быстрее, чем они промчатся по телеграфу к вам.
Украинский телеграф — новое слово в отечественной журналистике. Для нас главное задание — проверка. Только надежные источники могут попасть на страницы сайта. Это и есть залогом того, что телеграфу доверяют читатели.
Более сотни лет люди верят Телеграфу, а не сороки, что приносит новости на хвосте. Украинский телеграф — это сайт, с которого стоит начать свой день.