У Авакова розповіли про дієвість законопроекту про покарання за псевдомінування


Псевдомінування ускладнює роботу і правоохоронцям, і ускладнює життя нашим співгромадянам. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів радник міністра внутрішніх справ Володими Мартиненко.

Об этом сообщает ЗРОБИТИ

Коментуючи прийнятий законопроект щодо посилення покарання за псевдо мінування, наш співрозмовник зауважує наступне: «Відносно того, наскільки він дієвий, ще не можна сказати, бо ще не було оприлюднено повного тесту, там вносилось багато правок».

«Щодо дієвості у нас дійсно є питання відносно того, що дуже багато поступає дзвінків про псевдомінування, що ускладнює роботу і правоохоронцям, і ускладнює життя нашим співгромадянам. Тому такі мінування треба прирівнювати до злочинів середньої тяжкості і згідно процесуально-кримінального законодавства їх розслідувати», — додає радник Авакова.

За словами нашого співрозмовника, у нас є реально ті, кого знаходять і притягують до відповідальності і минулого року у нас було виявлено декілька таких осіб, по яких проводилося розслідування до логічного завершення.


Джерело статті: “http://from-ua.com/news/589751-u-avakova-rozpovili-pro-dievist-zakonoproektu-pro-pokarannya-za-psevdominuvannya.html”

 

Все важное и надежное — благодаря Телеграфу

Уже не первый век, даже в эпоху Интернета, надежным и верным способом передачи информации есть Телеграф. Сайт Украинский телеграф — это только надежные источники, только проверенные факты и интересные новости. Мы создаем новости быстрее, чем они промчатся по телеграфу к вам.
Украинский телеграф — новое слово в отечественной журналистике. Для нас главное задание — проверка. Только надежные источники могут попасть на страницы сайта. Это и есть залогом того, что телеграфу доверяют читатели.
Более сотни лет люди верят Телеграфу, а не сороки, что приносит новости на хвосте. Украинский телеграф — это сайт, с которого стоит начать свой день.