"Путін готовий покласти прикордоння Харківщини на стіл переговоров", - ЦПД

Читать на русском

"Путін готовий покласти прикордоння Харківщини на стіл переговоров ", — ЦПД

У Росії розпочали розкачувати тему "переговорів" з Україною. І "домовлятися" Кремль хоче, залишивши за собою вже захоплені території України.

Аби посилити власні "переговорні" позиції, Росія й розпочала наступальні дії на Харківщині: у якості "поступки" Москва може запропонувати залишити у спокої прикордоння цього регіону. Таку думку висловив керівник Центру протидії дезінформації, що функціонує при Раді національно безпеки та оборони, Андрій Коваленко.

"Росія прогнозовано починає качати тему "перемовин". Заява Путіна про те, що вони можливі без виведення російських військ — це торг, і на стіл він готовий покласти прикордоння Харківщини, а також сигнал, мовляв, якщо не захочете – піду в інших областях", – зазначив Коваленко.

Утім, у випадку з такими погрозами, додав він, важливо розуміти, наскільки вони наповнені реальним змістом. І натяки Москви на готовність окупувати Суми та Харків є чистісіньким блефом.

Путін готовий покласти прикордоння Харківщини на стіл перемовин: у ЦПД викрили задум ворога qhtixhiqtdiedant

"Правда в тому, що у росіян бракує людей та техніки. Наступ на Харків і на Суми – це блеф, він неможливий, тільки дії в прикордонних областях. І головна надія росіян, що, розтягнувши наші сили, вони пройдуть вперед на сході. Ключова наша задача — вистояти. Це завдання на цей рік. Зрозуміло, що ніяких переговорів не буде. Переговори РФ потрібні тільки для паузи і накопичення сил", – наголосив Коваленко.Актуально

Резонанс

Теги