п’ятниця18 жовтня 2024
telegraf.org.ua

Масштабні рейди ТЦК в Україні: у Раді не знають, як змусити українців воювати.

Практика заградотрядів не сприяла досягненню перемог армією Росії, тому не варто впроваджувати її у ЗСУ. Ефективніші грамотні ротації: на фронт повинні прибувати військові з частин, що знаходяться далеко від гарячих точок, вважає член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко.
Масштабные рейды ТЦК в Украине: в Раде не могут найти способ заставить украинцев участвовать в боевых действиях.

Нардеп говорив, що майже 6 мільйонів чоловіків не оновили особисті дані. Уклонисти вважають за краще сплачувати штрафи і не брати участі в боях, тоді як військові ЗСУ відбивають атаки російської армії.

Примітно, що колега нардепа по комітету Федір Веніславський 26 червня 2024 року доводив ефективність закону про посилення мобілізації: більшість українців оновили дані, а темпи набору в армію "почали відповідати очікуванням Міноборони та Генштабу ЗСУ".

Після закінчення війни з РФ уклонисти, за його словами, зустрінуться з учасниками війни, і останні запитають їх, чому вони не прийшли на допомогу. Різниця у поглядах може обернутися кризою всередині суспільства, впевнений Федієнко.

Нардеп вважає необхідним провести грамотні ротації в армії: колеги на передовій повинні змінюватися на підготовлених та пройшли бойове злагодження військових з віддалених від гарячих точок частин.

Крім цього, політик говорить про залучення правоохоронців до виконання бойових завдань. За його даними, до 20% з них воюють.

"В моєму окрузі була водна поліція, але вихід на воду заборонений. Всіх відправили в навчальні центри ЗСУ. Відбувається ротація, в рядах поліцейських є втрати. Не варто забувати, що ще потрібні люди для контролю за обігом зброї та зростанням злочинності в Україні", — підсумував він.

Нагадаємо, ТЦК та поліція навідуються не лише в кафе та ресторани, але й у спортивні зали. В соцмережах є відео затримання чоловіків у камуфляжі клієнтів однієї з мереж.