Міністерство внутрішньої безпеки США призупинило дію програм, які дозволяли іммігрантам тимчасово оселитися в США, включаючи ключову ініціативу, що надавала можливість в'їзду для українців, повідомила The New York Times у п'ятницю.
"Директива, що міститься в електронному листі, направленому високопосадовцем Служби громадянства та імміграції США в четвер і отриманому The New York Times, вимагає негайно припинити прийняття "остаточних рішень" щодо заявок, пов'язаних з цими програмами, поки адміністрація їх розглядає та вирішує, чи припиняти їх дію", - пише The New York Times.
До постраждалих програм належить "Об'єднаємося заради України" - ініціатива часів Байдена, яка дозволяла українським іммігрантам тимчасово в'їжджати в США, якщо вони мали фінансових спонсорів. За даними уряду, станом на вересень 2023 року більше 150 000 українців в'їхали за цією програмою.