неділя09 лютого 2025
telegraf.org.ua

Протягом доби сили оборони вразили 11 районів скупчення окупантів та один командний пункт, повідомляє Генштаб.

Протягом останньої доби авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони вразили одинадцять районів скупчення особового складу, озброєння та військової техніки, один пункт управління, а також ще одинадцять інших важливих об'єктів ворога.
За последние сутки силы обороны атаковали 11 районов размещения оккупантов и один пункт управления, сообщает Генштаб.
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Протягом минулої доби авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони вразили одинадцять районів скупчення особового складу, озброєння та військової техніки, один пункт управління та ще одинадцять інших важливих об'єктів ворога.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у Телеграмі в оперативній інформації про російське вторгнення станом на 8.00 суботи.