неділя09 березня 2025
telegraf.org.ua

Україна сподівається на підтримку США, її припинення лише допоможе Путіну, - заявив Зеленський.

Україна готова продовжувати діалог з США і сподівається на нову допомогу, адже її припинення вигідне лише Путіну, вважає президент України Володимир Зеленський.
Зеленский заявил, что Украина надеется на поддержку США, и прекращение этой помощи выгодно только Путину.

Україна готова продовжувати діалог зі США і сподівається на нову допомогу, оскільки її припинення вигідне лише Путіну, вважає президент України Володимир Зеленський.

"Ми розраховуємо на допомогу Сполучених Штатів Америки. Безумовно. І я вважаю, що припинення такої допомоги буде допомогою виключно Путіну. Тому вважаю, що Сполучені Штати, представники цивілізованого світу, лідери цього світу, і думаю, що вони точно не будуть допомагати Путіну", - сказав Зеленський під час спілкування з британськими ЗМІ.

За словами президента, він разом зі своєю командою працює над будь-якими викликами, "саме для того, щоб у моєї армії не було сюрпризів".

Водночас Зеленський зазначив, що Україна отримує допомогу, яка колись була ухвалена Конгресом США, а нову "допомогу в Конгресі поки ніхто не розглядав, тому мені важко дискутувати про це".

"Допомога відповідна йде. Допомога зброєю, ми говоримо саме про таку допомогу. Вона йде, це раніше було ухвалено Конгресом Сполучених Штатів Америки. Ми готові продовжувати діалог, ми хочемо розраховувати на нову допомогу", - підкреслив президент.